Tidtabell

Rödmarkerade avgångar gäller 3/7 - 6/8

För upplysning ring bokningen 0940-150 30 
eller mail info@lapplandspilen.se

Avg: Sön , TisTors Hållplatser Ank: Mån , Ons Fre  
       
16.45 Sånninggården, 23.00  
17.00 Hemavan, ICA-Posten 22.45  
17.30 Tärnaby, Trolltrumman 22.20  
18.15 Slussfors, Hpl Skolan 21.45  
19.15 Storuman, Busstation 21.00  
20.30 Vilhelmina, Busstation (rast söderg.) 20.10  
21.30 Åsele, Busstation 19.20  
22.30 Junsele, ICA 18.30  
22.55 Näsåker, Flintabaren 18.05  
23.30 Sollefteå, Busstation 17.30  
00.00 Kramfors, Järvägsgatan 14 16.10  
00.30 Härnösand, Hpl E4 lasarett 15.40  
02.00 Sundsvall, Busstation 15.00  
02.50 Hudiksvall, Route 66 13.40  
03.40 Söderhamn, Resecentrum 13.00  
04.45 Gävle, Gävle bro 11.15  
06.00 Uppsala, Hjalmarbrantings gata 10.00  
06.30 Arlanda, term 5 hpl 8  09.30  
07.00 Stockholm, Cityterminalen 09.00  
Ank: Mån ,  Ons , Fre Hållplatser Avg: Mån , ons ,Fre

 

Bussen Angör endast hållplatserna vid förbokade biljetter.

OBS! Ändrade tider vid vissa större helger och separat sommartidtabell.
Ring gärna till kontoret så hjälper vi Er hitta rätt dag och tid.

Kontrollera själv att tidtabellen är aktuell inför Er resa!

OBLIGATORISK PLATSBOKNING!